משרדנו הוקם בשנת 1990 ע”י עו”ד יגאל עיני, מנהל המשרד, בוגר האוניברסיטה העברית וכיום בעל ניסיון של  כ-30 שנה במקצוע, והחל את פעולתו ברח’ ההסתדרות בירושלים.

עם השנים, צבר המשרד מוניטין בירושלים ובסביבתה, עד להפיכתו למשרד מוביל ומוכר בתחום האזרחי-מסחרי בשנים האחרונות.

משרדנו דוגל בהקניית אווירה משפחתית וחברית במשרד, הן בין עובדיו והן בין לקוחותיו, במטרה לשמר את הרוח הירושלמית של “אדם לאדם – אדם”.

החל למן מועד הקמתו, ומזה כ-30 שנה, עוסק המשרד בקשת רחבה של תחומי המשפט האזרחי-מסחרי.

צוות המשרד מורכב מעורכי דין מובילים ובעלי ניסיון בייצוג חברות ואנשים פרטיים בתחומי משפט רבים בפני כל הערכאות השיפוטית, החל מלשכות ההוצאה לפועל ועד לבית המשפט העליון.

המשרד עוסק בתחום האזרחי-מסחרי ומעניק שירותים משפטיים ענפים לעסקים וליחידים, לרבות ובעיקר בתחומי הנדל”ן והמקרקעין, דיני חוזים, הוצאה לפועל וחדלות פירעון, דיני עבודה, דיני תאגידים, דיני ירושה וכן ליטיגציה בכל בתי המשפט השונים ובהוצאה לפועל, כאשר צוות המשרד אחראי למספר תקדימים והלכות משפטיות שנקבעו על ידי בית המשפט העליון בתחומים אלו.

משרדנו נותן דגש על רמה מקצועית גבוהה, תוך שמירה תודעת שירות ומתן מענה מהיר וענייני לכל לקוח. בין אם מדובר בסוגיה משפטית מורכבת או בתביעה פשוטה יחסית – ילווה צוות המשרד את הלקוח, ויוודא כי הלקוח מבין את מלוא האפשרויות העומדות לרשותו ומקבל החלטה מושכלת בהתאם.